Kotle na Olej

VŠETKY NAŠE PECE NA OLEJ SU CERTIFIKOVANÉ NA PREVÁDZKU V EURÓPSKEJ ÚNII

KOTLE (PECE) NA POUŽITÝ OLEJ - KÚRENIE OLEJOM

Pozor ! Nové Typy Kotlov na olej v ponuke ! Prvý na Slovensku ! Ekonomickejšie, kvalitou na vysokej úrovni ! Kotle na použitý, opotrebovaný olej - Najlacnejšie kúrenie v súčasnosti! Vysoko kvalitné Kotle sú určené pre vykurovanie priestorov, kde nie je ústredné kúrenie (dielní, skladu, hál, garáží, pivníc, atď). Kotol kúri na takmer všetky druhy použitého oleja (jedlé oleje, oleje minerálne, syntetické aj ropné v tekutom stave). Kachle na vykurovanie priestoru s objemom do 800 m3. Využite aj vy lacné kúrenie olejom. Už 500 spokojných zákazníkov za rok 2011 a 2012.

Výhody a vlastnosti prístrojov :

- Regulátor výkonu.
- Zobrazenie stavu kotla alebo jeho poruchu.
- Kotol je vyrobený z oceľového, žiaruvzdorného plechu.
- Spaľovacia komora z nehrdzavejúcej ocele.
- Ochrana proti prehriatiu.
- Ochrana proti prepaľovaniu sa oleja v ohnisku.
- Teplota fúkaného vzduchu 50-70° Celzia. (pri teplote vzduchu vnútorného priestoru 12° Celzia).
- Ručné zapaľovanie.
- Fúkanie horúceho vzduchu z prednej strany kotla.
- 100% čisté teplo.
- Tepelné žiarenie vo všetkých smeroch.
- Prepínač na palivo : Olej / Nafta
- Zariadenie je potrebné pravidelne čistiť a to 1x denne spalovaciu misku, v prípade potreby každý druhý deň spalovaciu komoru.

EKONOMIZÉR ; CENA 490€ BEZ DPH

Je určný pre použitie s olejovými kotlami (pecami). Ekonomizér Vám zvýši teplotu v miestnostiach! Prietok vzduchu 270 m3 / h. Kryt ekonomizéra je vyrobený z nerez (nehrdzavejúcej) ocele. Ekonomizér sa nasadí na výfukovú rúru čo najbližšie ku kotlu (peciam). Prepojením cez flexi hadicu (teplovzdušnú), je možnosť vykurovať min.2 miestnosti zbytkovým teplom. Týmto spôsobom si znižujete priame náklady a šetríte. Možnosť dodávania tepla do ostatných miestností pomocou ventilátora. + Oceľová konštrukcia + Dva vývody horúceho vzduchu jeden výstup s priemerom 80mm. Max.prípustná teplota do 100°C

MISKY - ZLIATINOVÉ ; CENA 150/175€ BEZ DPH

Ponúkame na dokúpenie aj príslušenstvo ako sú misky do pecí. Na Slovensku sme výhradný dovozca a distribútor. Prosím vyvarujte sa super-lacným náhradám, týchto náhradných dielov u iných nepodstivých predajcov. Jedine u nás to máte so zárukou najvyššej kvality a spokojnosti s tovarom. Horeuvedené ceny sú za menšie misky s priemerom 30 cm. V ponuke máme aj väčšiu zliatinovú misku s priemerom 38 cm za cenu 175 € bez DPH.

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS

Ponúkame dokúpenie prídavného ekonomizéra spalín. Ekonomizér spalín Vám zdvihne teplotu v miestnostiach o 30% až 40%, takže šetríte náklady na palivo. Sme jediný oficiálny dovozca na Slovensko. Záruka a servis na iba na u nás zakúpene pece !!! Máme CERTIFIKÁT EU

NOVINKA ! TEPLOVODNÝ KOTOL S HORÁKOM - SKLADOM.