KOTOL + HORÁK MELILLA 17-65 kW


Modelový rad Zima 2020 . Teplovzdušný Kotol + Horák Melilla 17-65 kW je určený na vykurovanie väčších aj tých najväčších priestorov. Zabezpečuje plnoautomatickú a bez-údržbovú prevádzku, ktorá je zároveň veľmi ekonomická a vďaka spracovaniu aj ekologická. Dokonalé spálenie oleja, kedy je využitý každý mililiter na maximum a premenený na príjemné teplo.

Zariadenia sa vyznačujú špecifickou štruktúrou spaľovacej komory a vysoko vyvinutým výmenníkom tepla z ocele s prídavkom chrómu, ktorý zaisťuje veľmi vysokú účinnosť zariadenia (asi 91%) a maximálnu odolnosť proti korózii a vysokej teplote. Vďaka štandardnému zabudovanému axiálnemu ventilátoru sú ohrievače  ideálnym riešením pre vykurovanie priemyselných zariadení s možnosťou pracovať na voľnom vzduchu.

Ďalšou výhodou našich zariadení je tiež veľmi ľahký prístup do spaľovacej komory a výmenníka tepla, čo je dôležitý aspekt, ktorý uľahčuje následný servis a čistenie spaľovacej komory.

Ohrievače  sú štandardne vybavené termostatmi riadiacimi činnosť ventilátora, horáka a ochrany proti prehriatiu.
Dodatočnou funkciou na ovládacom paneli ohrievačov  je prepínač, ktorý umožňuje prepnúť ohrievač do režimu vetrania, vďaka čomu je možné v horúcich dňoch použiť ohrievač ako veľký ventilátor.

Cena na opýtanie.

Description

Vlastnosti :

Tepelný Výkon 35-45 kW
Spotreba Oleja 3,5 až 3,9 l / h kg/h
Prietok Vzduchu 2800 m³ / h m³/h
Účinnosť 91 %
Priemer Komínu 150 mm
Potrebný prúd 230 V
D x Š x V 660x530x1440 mm cm
Hmotnosť Pece 130 kg
Podobné:
  • Kotle na Olej